Aktuality

 

Rádi bychom Vás jménem Rafael Institutu pozvali na webinář psychologa Marka Preisse na téma Trauma, osobní pohoda a sociální opora - výsledky psychologické části třígenerační studie dopadů holocaustu. Webinář se koná online 8. února 2021 od 17 hodin. Účast na webináři je zdarma.

Rádi bychom Vás upozornili na novou knihu, která právě vychází v edici Irene Press. Jedná se o překlad knihy s velmi aktuálním tématem Online terapie - teorie a praxe (intervence po internetu pro jedince, skupiny, rodiny, organizace), kterou ocení nejen psychologové a psychoterapeuti, ale i mnozí další, kteří v této složité době museli přejít do...

Srdečně Vás zveme v neděli 13. září od 18 hodin na další přednášku z cyklu Kontinuálního vzdělávání. Téma přednášky Doc. PhDr. Marka Preisse, Ph.D. bude patrně mnohým z nás blízké, však přijd'te, vyslechněte, vyslovte svůj názor, svoji zkušenost.

V prosinci loňského roku jsme vydali ve spolupráci se spolkem IRENE novou publikaci Transgenerační přenos (nejen) traumatu. Editory publikace jsou Marek Preiss a Daniela Vizinová. Kniha vychází v edici Irene Press za finanční podpory Nadačního fondu obětem holocaustu a Rafael Institutu.