Otevíráme novou výcvikovou skupinu

23.11.2023

V rámci Komplexního vzdělávacího programu v psychoterapii – výcvik a vzdělávání v prevenci a terapii psychotraumatu otevíráme novou skupinu. Termín zahájení jaro/podzim 2024. Vedoucí výcvikové skupiny budou MUDr. Katarína Adamcová a PhDr. Mgr. Petr Štípek. Program je určen psychologům, lékařům a jiným zdravotnickým pracovníkům, sociálním pracovníkům a příslušníkům dalších pomáhajících profesí, kteří chtějí porozumět vzniku a prevenci psychických traumat, nebo se zabývají léčbou duševních poruch a podporou duševního zdraví.

Komplexní vzdělávací program je certifikovaný Českou asociací pro psychoterapii (ČAP) a schválený Českou psychoterapeutickou společností ČLS JEP (ČPtS), resp. IPVZ pro zdravotnictví (pokud bude splněna podmínka naplnění skupiny větší polovinou odborně způsobilých zdravotnických pracovníků).

Kritéria přijetí do výcviku, elektronickou přihlášku, seznam potřebných dokumentů a postup výběrového řízení najdete ZDE. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím potřebné dokumenty na kadamcova1@gmail.com, petrstipek@gmail.com a rafael@rafaelinstitut.cz nejpozději do 15.1. 2024.